Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Ile kosztuje transport samochodów ciężarowych?

Transport samochodów ciężarowych
Darmowa wycena transportu samochodów

Od wielu lat organizujemy transport samochodów ciężarowych w kraju oraz na relacjach międynarodowych przez co zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej branży. Przed zleceniem takiego przewozu warto zapoznać się z przydatnymi informacjami na ten temat i zadbać o kwestię bezpieczeństwa, ale również uzyskać dobrą ofertę cenową. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz jednorazowo zamówić transport swojego pojazdu, czy jesteś przedsiębiorcą dla którego transport samochodów ciężarowych jest stałym elementem prowadzenia działalności ponieważ informacje które tu uzyskasz będą Ci bardzo pomocne w obu tych przypadkach. W tym artykule przedstawimy Ci ważne kwestie dotyczące bezpieczeństwa takiego przewozu, ale dowiesz się również jakie czynniki kształtują ten proces i jak uzyskać najlepszą cenę za tego typu usługę.

Od czego zależy cena za transport samochodów ciężarowych?


Cena za transport samochodów ciężarowych z pewnością będzie zależeć od tego na jakiej trasie będzie on organizowany, jakie będą rozmiary i masa samochodu, ale również jaka firma będzie realizowała ten przewóz. Ważnym aspektem jest to, żeby przewoźnik którego wybierzemy dysponował odpowiednim sprzętem i specjalizował się w transporcie samochodów ciężarowych. Tylko profesjonalna firma może zapewnić bezpieczeństwo podczas transportu i przedstawić przy tym najlepszą ofertę cenową. Stała i regularna organizacja przewozów ciężarówek pozwala na zmniejszenie kosztów realizacji zlecenia poprzez wdrażanie odpowiednich taktyk logistycznych. Transport samochodów ciężarowych w ostatnich latach stał się popularną usługą i jest wiele firm zajmujących się tym, ale pośród nich nie brakuje ryzykownych przewoźników bez żadnego doświadczenia, którzy nie są też w stanie zaproponować nam odpowiedniej ceny. Często mało wyspecjalizowane firmy dyktują wyższe ceny za taki transport niż przewoźnik z dużym doświadczeniem co tworzy taki wybór bezsensownym.

Fck-Auto z pewnością jest liderem w transporcie samochodów ciężarowych w kraju i za granicą. W naszej flocie mamy naczepy niskopodwoziowe i platformy z najazdami oraz dysponujemy naczepami typu mega do przewozów pojazdów pod plandeką. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo przy wyborze naczepy i pełne bezpieczeństwo przy wykonywaniu usług. Każdy transport który organizujemy jest ubezpieczony specjalną polisą, a kierowcy posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie co gwarantuje ostrożność podczas załadunku i rozładunku oraz odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania przez co możemy zaproponować pełne bezpieczeństwo i najlepsze ceny za transport samochodów ciężarowych. W prosty sposób możesz się o tym przekonać kontaktując się z nami. Chcesz zlecić nam transport samochodów ciężarowych? Darmową wycenę swojego transportu uzyskasz tutaj.

Jakie są średnie ceny za transport samochodów ciężarowych?


Za transport samochodów ciężarowych zapłacimy średnio od 5,00 do 7,00 złotych za kilometr. Dotyczy to przewozów krajowych i międzynarodowych. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji w której transport będzie wykonywany. Za odcinek o długości 300 kilometrów zapłacimy średnio 2100 złotych, a transport na odcinku 600 kilometrów będzie nas kosztował średnio 3800 złotych. Za transport samochodu ciężarowego na dystansie 1200 kilometrów zapłacimy około 7200 złotych, a jeżeli będzie to trasa o długości 2000 kilometrów to zapłacimy 11000 złotych. Koszt transportu na odcinku 2500 kilometrów to średnio 12500 złotych.

Transport samochodów ciężarowych na lawecie

Darmowa wycena transportu samochodów

Fck-Auto.pl




Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny