Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Fck-Auto - Symbol jakości w działalności wielobranżowej

Nasza Firma specjalizuje się w handlu towarami na terenie całej Europy i nie tylko. Import i eksport towarów rozpoczął działalność transportowo spedycyjną naszej firmy. Poprzez duży obrót towarami w obrębie naszego kraju zdobyliśmy również ogromne doświadczenie w transporcie krajowym. Początkowo organizacja przewozów na potrzeby własne ewoluowała pózniej w usługi logistyczne dla innych firm i osób prywatnych. Dzięki własnej flocie różnego rodzaju pojazdów oraz dużej ilości partnerów w branży transportowej nasze usługi logistyczne są na najwyzszym poziomie. Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Transport i Spedycja czyli profesjonalne usługi logistyczne


Solidny partner specjalizujący się w transporcie i spedycji towarów to podstawa funkcjonowania każdej firmy zajmującej się zakupem oraz sprzedażą towarów w kraju i za granicą. Wysokie koszty sprowadzenia lub wysłania towarów mogą uczynić działalność nieopłacalną i z tego też powodu warto wybrać współpracę z naszą firmą. Fck-Auto gwarantuje terminowe realizowanie usług, bezpieczny i zawsze ubezpieczony transport, a do tego przede wszystkim przystępne ceny. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontatkuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Transport towarów standardowych oraz ponadnormatywnych


Organizujemy przewozy typowych towarów, ale różwnież tych ponadgabarytowych. Bez problemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Mamy ogromne doświadczenie w krajowym i międzynarodowym transporcie towarów. Działamy na terenie całej UE i poza jej granicami. Chcesz wycenić transport swojego towaru? Nic prostszego. Darmową wycenę uzyskasz tutaj.

Transport samochodów osobowych i ciężarowych


Zajmujemy się przewozem samochodów wszystkich typów, nowych i używanych, zawsze dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta, realizując zlecenia zgodnie z najnowszymi standardami. Jesteśmy w pełni otwarci na wszystkie propozycje współpracy. Możemy sprawnie i bezproblemowo transportować auta na terenie całej Europy i nie tylko, terminowo i zawsze do wskazanego punktu. Interesuje Cię transport samochodu lub innego pojazdu? Wyceń usługę transportu szybko i sprawnie tutaj.

Specjalistyczny transport maszyn


Oferujemy transport maszyn kołowych i na gąsięnicach o typowych rozmiarach oraz tych ponadgabarytowych. Przewozimy sprzęt budowlany, rolniczy, produkcyjny itp. Posiadamy specjalistyczne naczepy niskopodwoziowe, platformy oraz wiele innych rodzajów nadwozia. Możemy zorganizować transport każdej maszyny bez żadnych problemów. Jesteś zainteresowany specjalistycznym transportem maszyn? Wyceń usługę takiego transportu tutaj.

Nowoczesna flota pojazdów i doświadczony zespół pracowników


Dysponujemy rozbudowaną flotą bardzo nowoczesnych pojazdów do realizacji powierzonych nam zadań. Nasza firma to również profesjonalny zespół pracowników, który ma ogromne doświadczenie w spedycji krajowej i międzynarodowej. Zawsze zapewniamy swoje wsparcie techniczne i logistyczne, ale przede wszystkim gwarantujemy bezproblemowy przewóz powierzonych nam produktów. Odpowiednio zabezpieczone towary w naszych ciężarówkach, które prowadzone są przez doświadczonych kierowców, mogą być bezpiecznie przewożone nawet na bardzo dużych odległościach.

Skup Aut - Darmowa wycena Twojego pojazdu


Fck-Auto zajmuje się skupem wszystkich samochodów używanych. Oferujemy darmową wycenę i konkretną ofertę. Po akceptacji naszej oferty gwarantujemy szybką transakcję i odbiór pojazdu z podanej lokalizacji. Ustaloną kwotę wpłacamy wcześniej na konto bankowe zawarte w umowie. Chcesz w prosty i szybki sposób sprzedać swój samochód? Darmową wycenę Twojego auta uzyskasz tutaj.

Fck-Auto - Gwarancja bezpieczeñstwa


Jak Państwo zauważyli nasza firma cieszy się wielkim doświadczeniem w handlu i transporcie. Poniżej przedstawiamy dokumenty, które uprawniają nas do prowadzenia wielobranżowej działalności, a Państwu gwarantują bezpieczeństwo przy korzystaniu z naszych usług. Dziękujemy za spędzony czas na naszej stronie internetowej i zapraszamy wszystkich do współpracy z nami.
Licencja spedycyjna Licencja transportowa Zezwolenie zawodowe Centralna Ewidencja i Informacja o Dzialalnosci Gospodarczej
Rzeczypospolitej Polskiej Ubezpieczenie OC przewoznika drogowego w ruchu miedzynarodowym Zaswiadczenie o REGON Zaswiadczenie o NIP Zaswiadczenie o NIP EU

Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny