Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Dlaczego ludzie wybierają skup aut?

skup aut
Darmowa wycena Twojego samochodu

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo kłopotliwy może być nasz zepsuty samochód i jak wiele czasu oraz pieniędzy potrafi kosztować jego naprawa zanim zacznie znowu służyć swojemu właścicielowi. W sytuacji gdy twój samochód ulegnie awarii to zawsze masz dwie możliwości i możesz zdecydować o naprawie uszkodzonego pojazdu lub skorzystać z usługi firmy która oferuje skup aut. Awarie samochodów bywają różne i nigdy nie możemy być pewni czy początkowa wycena naprawy będzie miała swoje odzwierciedlenie na końcowym rachunku za usługę który będziemy musieli zapłacić. Podczas naprawy samochodu może się okazać, że dużo więcej napraw musi zostać wykonanych żeby przywrócić auto do stanu który pozwoli nam na dalsze jego użytkowanie bo jak wszyscy wiemy nic na świecie nie jest wieczne i samochody zużywają się gdy przybywa im lat i kilometrów na liczniku. Skup aut to alternatywna opcja z której możemy skorzystać gdy nie będziemy chcieli finansować naprawy i dalszej eksploatacji swojego auta.

Fck-Auto.pl oferuje darmową wycenę twojego samochodu i w prosty sposób możesz z tego skorzystać na naszej stronie internetowej. Wystarczy że wypełnisz formularz wyceny który dla Ciebie przygotowaliśmy załączając w nim zdjęcia swojego samochodu i prześlesz go do nas. W krótkim czasie otrzymasz od nas konkretną ofertę i będziesz mógł w szybki sposób dokonać sprzedaży samochodu. Nasza firma wyróżnia się tym, że cały proces naszej usługi od wyceny do transakcji i płatności odbywa się online dzięki czemu jest to wygodne rozwiązanie i sprzedaż samochodu nigdy wcześniej nie była taka łatwa. Gdy zaakceptujesz naszą ofertę to poprosimy Cię o przesłanie skanów lub zdjęć dokumentów pojazdu i przygotujemy umowę sprzedaży auta którą otrzymasz na swój adres e-mail. Po podpisaniu umowy dokonamy płatności ustalonej kwoty na Twoje konto bankowe zawarte w umowie. Gdy pieniądze będą już na twoim koncie to umówimy się z tobą na odbiór pojazdu i nasz kierowca odbierze go lawetą z miejsca w którym aktualnie stoi. Sam widzisz, że jedyne co musisz zrobić żeby sprzedać swoje auto to przesłać nam formularz do wyceny i zaakceptować naszą ofertę, a resztą zajmie się zespół naszych pracowników, a Ty zaoszczędzisz czas na znalezienie nowego samochodu dla siebie. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług. Darmową wycenę twojego samochodu uzyskasz tutaj.

Jakie jest ryzyko przy naprawach aut?


Wiadomo, że najpewniejsza jest naprawa samochodu w autoryzowanych serwisach samochodowych, ale wiadomo też, że usługi tych firm nie należą do tanich i musimy liczyć się ze sporym wydatkiem finansowym. Na rynku działa wiele mniejszych warsztatów oferujących naprawy w niższych cenach, ale nigdy nie mamy pewności czy mechanicy takiej firmy faktycznie mają doświadczenie w naprawach które wymaga nasze auto. Po pewnym czasie użytkowania auta może się okazać, że naprawa została wykonana niestarannie i samochód znowu ulegnie awarii, a nasze pieniądze które wydaliśmy na części i naprawę przepadną raz na zawsze. Jeżeli mamy zaufanego mechanika to możemy rozważać naprawę naszego auta, ale nawet gdy praca zostanie wykonana dobrze to nie zawsze będzie dla nas opłacalna ponieważ za usługę u profesjonalisty trzeba zapłacić nie mało, a przy niższej wartości samochodu naprawa może okazać się po prostu bezsensownym rozwiązaniem. Wybór zawsze należy do nas samych, ale zawsze warto też przemyśleć dobrze swoją decyzję o naprawie zepsutego samochodu. Często szybka sprzedaż starego auta i zakup nowego jest najlepszym rozwiązaniem pod względem oszczędności czasu i pieniędzy. Sprawdź jak łatwo możesz dokonać sprzedaży auta w naszej firmie przez skup aut za gotówkę.

Jakie są koszty transportu aut?


Przed naprawą samochodu warto zapoznać się z kosztami jego transportu do miejsca w którym będą wykonywane prace naprawcze. Ceny transportu aut lawetą nie należą do najtańszych i nawet za krótki odcinek drogi zapłacimy sporą sumę żeby nasz samochód znalazł się w warsztacie samochodowym. Może się okazać, że przewóz auta kosztuje bardzo dużo gdy porównamy tę kwotę z ceną naprawy lub z wartością samochodu po naprawie i już ta podstawowa i niezbędna czynność umożliwiająca wykonanie naprawy będzie dużym obciążeniem dla naszego budżetu. Decyzja o naprawie samochodu może się okazać studnią bez dna w której będą znikać nasze pieniądze.

Fck-Auto.pl oferuje skup aut za gotówkę i gwarantuje bezpłatny odbiór pojazdu z wyznaczonego miejsca. Sprzedając samochód naszej firmie nie musisz martwić się o koszty transportu swojego zepsutego auta ponieważ odbierzemy go za darmo z miejsca w którym aktualnie stoi oszczędzając twój czas i pieniądze. Jeżeli twoje auto stoi na parkingu gdzie naliczają Ci opłatę za jego postój to tym bardziej zachęcamy do skorzystania z naszej usługi ponieważ działamy błyskawicznie i natychmiast po transakcji organizujemy odbiór i transport samochodu. Sprawdź ile możemy zapłacić za twoje auto.

skup aut za gotówkê

Jak wygląda wybór części podczas naprawy aut?


Wybór części podczas naprawy auta możemy powierzyć pracownikowi serwisu lub we własnym zakresie zamówić części w sklepie motoryzacyjnym. W tych dwóch przypadkach mamy do czynienia ze sprzedawcą który oferuje nam swoje produkty. Branża części samochodowych jest bardzo obszerna i na rynku jest wiele producentów oferujących swoje części zamienne do różnych modeli aut. Ceny części są tak bardzo zróżnicowane i tak bardzo odbiegają od siebie, że trudno się zorientować która oferta będzie dla nas najlepsza i stosunkowo niedroga. Wysokość marży którą naliczają sprzedawcy jest tak samo zróżnicowana jak ilość dostępnych części zamiennych do twojego auta i nigdy nie wiesz czy właśnie nie przepłacasz przy zakupie części lub czy towar który oferuje sprzedawca jest naprawdę jakościowo godny polecenia. Zapoznanie się z wieloma ofertami różnych sprzedawców i zaczerpnięcie dostatecznej wiedzy żeby dokonać najlepszego wyboru przy zakupie części może pochłonąć bardzo dużo czasu i stwierdzimy na koniec, że decyzja o naprawie samochodu nie należała do najlepszych. Skorzystanie z naszej oferty jaką jest skup aut za gotówkę może okazać się najlepszym rozwiązaniem w wielu przypadkach.

Skup aut - szybka transakcja.


Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy chcą sprzedać swój samochód do darmowej wyceny którą oferuje nasza firma. Wystarczy, że wypełnisz formularz załączając zdjęcia samochodu i prześlesz go do nas, a my w szybki sposób dokonamy wyceny i złożymy Ci ofertę odkupienia twojego auta. Gdy wyrazisz zgodę na sprzedaż samochodu to już tylko jeden krok będzie dzielił Cię od dokończenia transakcji. Wyślesz nam zdjęcia dokumentów, a my prześlemy na Twój e-mail umowę sprzedaży samochodu. Ty podpisujesz umowę, a my wpłacamy pieniądze na Twoje konto. Gdy pieniądze znajdą się na Twoim koncie w banku to wyślemy kierowcę lawetą który odbierze auto z podanej lokalizacji. Czy to nie proste? Sprzedaż samochodu jeszcze nigdy wcześniej nie była taka łatwa. Jeżeli chcesz szybko i spokojnie sprzedać swój samochód to skorzystaj z naszej usługi. Fck-Auto.pl oferuje skup aut za gotówkę. Skorzystaj teraz z darmowej wyceny Twojego samochodu.

szybki skup aut

Darmowa wycena Twojego samochodu

Fck-Auto.pl
Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny