Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Usługi transportowe Europa

Przynależność do Unii Europejskiej otworzyła szerokie możliwości handlowe dla rodzimych przedsiębiorców. Teraz bez większych przeszkód mogą oni ściągać zakupione towary z innych państw unijnych, a także otwierać filie swoich działalności w poszczególnych krajach członkowskich i tam też dostarczać swoje towary na sprzedaż.Przez dążenie do optymalizacji kosztów jednak wiele firm skłania się do tego, by rezygnować z utrzymania własnej floty transportowej, tym bardziej że takie usługi są już na wyciągnięcie ręki i kosztują znacznie mniej niż własne ciężarówki i kierowcy. Aby skorzystać z takiej oferty, wystarczy zwrócić się po pomoc do nas.Profesjonalna spedycja na terenie EuropyFirma FCK-AUTO.pl od lat specjalizuje się w przewozach krajowych i międzynarodowych. Do naszej głównej oferty należą również usługi transportowe na obszarze Unii Europejskiej. Jako doświadczone przedsiębiorstwo spedycyjne możemy zagwarantować, że mamy doskonale wykwalifikowaną kadrę kierowców, którzy terminowo i bezpiecznie przewiozą towar między punktem odbioru, a rozładunku.Dysponujemy również profesjonalną flotą pojazdów – posiadamy różnego rodzaju naczepy i szeroki wybór zabudów. Nie ma więc problemu, jeśli dany towar jest sypki, w stanie ciekłym czy też w kontenerze. Podejmiemy się każdego spedycyjnego zlecenia, jakie nam Państwo powierzycie.Nasza firma posiada wszelkie najpotrzebniejsze licencje i uprawnienia do wykonywania usług transportowych na terenie Europy. Ładunek jest również objęty odpowiednim ubezpieczeniem, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla naszych klientów.Czemu warto skorzystać z usług FCK-AUTO.pl?Za wyborem naszej firmy przemawiają lata doświadczenia, przez które swoje zaufanie okazali nam liczni klienci. Dbamy o to, by każdy z nich miał zapewnioną błyskawiczną, a przy tym bezpieczną usługę. Ponadto wszystkie zlecenia transportowe traktujemy ściśle indywidualnie, dlatego też możemy dobrać odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb.Jak natomiast można nam zlecić przewóz na obszarze Europy? W bardzo prosty sposób – wystarczy bowiem wypełnić przygotowany na naszej stronie internetowej formularz, w którym należy zawrzeć miejsce odbioru i rozładunku, a także poszczególne podstawowe dane, dotyczące przewozu. Po wypełnieniu i odesłaniu go do nas, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia propozycji i kosztów.Jeśli więc poszukujecie Państwo firmy, która podejmie się transportu na obszarze Europy, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie przyjmiemy każde zlecenie z zakresu spedycji.W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem:
+48 507 137 347.

Zapraszamy do stałej współpracy!


Usługi logistyczne Europa

Współcześnie szuka się najróżniejszych zewnętrznych usług, służących obsłudze firmy. Nie inaczej jest z logistyką – wiele przedsiębiorstw rezygnuje z utrzymania własnego zaplecza pojazdów na rzecz korzystania ze świadczeń profesjonalnych spedytorów. Jest to doskonały sposób na optymalizację kosztów utrzymania firmy, gdyż odchodzą wydatki związane z utrzymaniem własnej floty.Pozostaje jednak kwestia doboru zaufanego partnera, który zawsze rzetelnie podejdzie do powierzonego zadania. W końcu najważniejsze jest, aby zamówiony towar dotarł na miejsce w stanie nienaruszonym, a także możliwie tak szybko, jak tylko się da. Takie usługi zaś może zapewnić firma FCK-AUTO.pl.Spedytor z długoletnim doświadczeniem na rynkuNasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym przewozem najróżniejszych towarów. Oferujemy szeroki zakres możliwości, jeśli chodzi o usługi transportowe – przewieziemy dla Państwa nie tylko ładunek zapakowany w kontenery, ale też substancje płynne, sypkie, meble, a także różnego rodzaju pojazdy, jak samochody osobowe, motocykle czy maszyny rolnicze. Posiadamy szerokie zaplecze pojazdów i zabudów, które pozwalają nam na wykonanie tych usług.Oprócz specjalistycznego wyposażenia dysponujemy również profesjonalną kadrą, mającą szerokie doświadczenie w zakresie transportu towarów. Do każdego przewozu podchodzimy ściśle indywidualnie – każdy klient bowiem ma różne oczekiwania, w które my się wsłuchujemy.Posiadamy wszelkie zezwolenia, które są konieczne z perspektywy działalności logistycznej. Ponadto możemy zająć się nie tylko zleceniami w obrębie Polski, ale również innych państw Unii Europejskiej. Każdy przewożony przez nas ładunek jest również objęty ubezpieczeniem, co jest gwarantem bezpieczeństwa interesów naszych klientów.Jako specjaliści możemy więc Państwu zapewnić, że towar dotrze na miejsce nie tylko bez uszczerbku, ale też tak szybko, jak to jest możliwe.Indywidualne podejście i najlepsze rozwiązania logistyczneJeśli więc interesują Państwa profesjonalne usługi transportowe, to zachęcamy do współpracy! Podejmiemy się każdego przewozu, jaki nam Państwo zlecicie. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, widniejący na naszej stronie internetowej, gdzie należy podać parametry towaru, typ zabudowy, a także adres odbioru i rozładunku. Dzięki tym informacjom będziemy w stanie przedstawić Państwu najkorzystniejszą ofertę.Gwarantujemy, że każdy przygotowywany przez nas przewóz będzie powodem dla Państwa satysfakcji – działamy szybko i bezpiecznie. Dlatego też zachęcamy do stałej współpracy.W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem:
+48 507 137 347.

Zapraszamy do stałej współpracy!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny