Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Ile kosztuje transport samochodów zabytkowych?

Transport samochodów zabytkowych
Darmowa wycena transportu samochodów

Transport samochodów zabytkowych nie powinien być dużo droższy od transportu normalnych pojazdów. Zorganizowaliśmy wiele takich przewozów zdobywając doświadczenie i pomożemy Ci znaleźć bezpieczny transport dla Twoich klasyków. Pojazdy klasyczne często są bardzo wartościowe więc warto zadbać o to żeby firma transportowa posiadała odpowiednie ubezpieczenie adekwatne do ceny przewożonych pojazdów i dysponowała nowoczesnym sprzętem do wykonywania tej usługi. Wtedy będziemy mieć pewność, że transport samochodów zabytkowych który oferuje dana firma jest na najwyższym poziomie. Ten artykuł pomoże Ci w organizacji bezpiecznego transportu klasyków, a przy tym dowiesz się jak uzyskać rozsądną cenę za taki transport.

Co wpływa na cenę transportu samochodów zabytkowych?


Z pewnością na cenę za transport samochodów zabytkowych wpłynie odległość na której auto ma być przewiezione, wymiary i waga pojazdu, ale także to jakiej firmie zlecimy ten transport i na jaką kwotę dana firma ma wykupione ubezpieczenie chroniące nasze auto podczas podróży. Przy wyborze przewoźnika warto dokładnie sprawdzić polisę ubezpieczeniową firmy ponieważ to jest najważniejsza kwestia przy transporcie pojazdów klasycznych. Wtedy będziemy pewni, że nasz zabytek jest w dobrych rękach i bezpiecznie dotrze do celu. Proszę również zwrócić uwagę na to czy przewoźnik specjalizuje się w transporcie samochodów ponieważ tylko w takiej firmie możemy uzyskać cenę odpowiadającą tej usłudze.

Fck-Auto to firma z doświadczeniem przy transporcie samochodów w kraju, ale również poza jego granicami. Nowoczesne lawety i specjalna polisa ubezpieczeniowa sprawiają, że nasze przewozy są pewne i bezpieczne. Nasi kierowcy to wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem co zapewnia załadunek i rozładunek z należytą ostrożnością oraz bezpieczne mocowanie pojazdów na lawecie. Tylko u nas profesjonalizm idzie w parze z atrakcyjną ceną za transport samochodów zabytkowych. Możesz to sprawdzić kontaktując się z nami. Chcesz zlecić nam transport samochodów zabytkowych? Darmową wycenę transportu uzyskasz tutaj.

Ile średnio kosztuje transport samochodów zabytkowych?


Za transport samochodów zabytkowych średnio przyjdzie nam zapłacić od 1,50 do 3,00 złotych za kilometr. Ceny będą się różnić w zależności od trasy na jakiej będzie odbywał się transport, ale również cena będzie zależeć od wagi i rozmiarów przewożonego pojazdu. Za transport samochodu o masie do 1500 kilogramów na dystansie 200 kilometrów zapłacimy około 400 złotych, a transport takiego pojazdu na dystansie 400 kilometrów będzie nas kosztował średnio 700 złotych. W sytuacji gdy waga samochodu będzie się mieścić w przedziale 1500 - 2600 kilogramów to za te same transporty przyjdzie nam zapłacić kolejno 600 złotych i w drugim przypadku 1000 złotych. Za transport samochodów zabytkowych o wadze do 1500 kilogramów na trasie 600 kilometrów zapłacimy średnio 900 złotych, a za trasę 1200 kilometrów zapłacimy około 1500 złotych. W przypadku kiedy masa samochodu oscyluje w granicach 1500 - 2600 kilogramów to transport będzie nas kosztował średnio 1500 złotych za 600 kilometrów i 2800 złotych za 1200 kilometrów. W sytuacji gdy chcemy przetransportować swojego klasyka na dystansie 2000 kilometrów to za masę do 1500 kilogramów przyjdzie nam zapłacić 2500 złotych, a gdy waga mieści się w przedziale od 1500 do 2600 kilogramów to za taki transport zapłacimy średnio 4800 złotych.

Transport samochodów zabytkowych na lawecie

Darmowa wycena transportu samochodów

Fck-Auto.pl
Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny