Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Ile zapłacimy za transport samochodów z zagranicy?

Transport samochodów z zagranicy
Darmowa wycena transportu samochodów

Transport samochodów z zagranicy to zjawisko powszechne które cały czas dynamicznie się powiększa. Kupujemy coraz więcej samochodów za granicą i w związku z tym zapotrzebowanie na usługi transportowe stale rośnie. Sprowadzamy auta już prawie ze wszystkich krajów Unii Europejskiej, a sięgamy po nie nawet na innych kontynentach. Realizujemy dużą liczbę zleceń transportu samochodów z zagranicy i posiadamy doświadczenie w tej branży. Pokażemy Ci co zrobić żeby transport samochodów z zagranicy był bezpieczny, ale również opłacalny.

Czynniki wpływające na cenę transportu samochodów z zagranicy?


Czynnikami wpływającymi na cenę za transport samochodów z zagranicy bez wątpienia są rozmiary i masa pojazdu, kraj z którego będziemy sprowadzać swoje auto i odległość między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku. Ważnym elementem tej układanki jest również to jaką firmę transportową zaangażujemy do tego zlecenia. Doświadczenie pokazuje, że najlepiej wybrać firmę specjalizującą się w transporcie samochodów i dysponującą odpowiednią ilością autotransporterów. Wtedy mamy pewność, że nasze auto będzie bezpieczne podczas przewozu i zapłacimy cenę adekwatną do danej trasy.

Fck-Auto organizuje transport samochodów z zagranicy spełniający najwyższe wymagania i oferuje przy tym atrakcyjne ceny za tę usługę. Nie ma znaczenia z jakiego Państwa potrzebujesz przewieźć swoje auto ponieważ działamy na wielu rynkach zagranicznych przez co stworzyliśmy dla Was ogromne możliwości logistyczne. Gwarantujemy bezpieczny transport z odpowiednim ubezpieczeniem na czas przewozu twojego auta, a oferowane przez nas ceny są naprawdę konkurencyjne. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj się z nami. Chcesz zlecić nam transport samochodów? Darmową wycenę swojego transportu uzyskasz tutaj.

Ile kosztuje średnio transport samochodów z zagranicy?


Cena jaką zapłacimy średnio za transport samochodów z zagranicy waha się w przedziale od 1,25 do 2,00 złotych za kilometr dla pojazdów o masie nie przekraczającej 1500 kilogramów. Za większe samochody osobowe i auta dostawcze zapłacimy średnio od 2,00 do 3,00 złotych za kilometr. Dotyczy to pojazdów w przedziale wagowym od 1500 do 2600 kilogramów. Ceny mogą się różnić w zależności od tego z jakiego kraju będziemy chcieli sprowadzić swój samochód.

Transport samochodów z zagranicy na lawecie

Darmowa wycena transportu samochodów

Fck-Auto.pl
Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny