Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Ile kosztuje transport samochodów z Niemiec?

transport samochodów z Niemiec
Darmowa wycena transportu samochodów

Transport samochodów z Niemiec to popularna usługa, a zapotrzebowanie na nią cały czas rośnie. Poprzez realizację wielkiej ilości transportów różnych samochodów z Niemiec zgromadziliśmy wiele przydatnych informacji dotyczących tego procesu i dzięki temu mógł powstać tak wyczerpujący artykuł który pozwoli Ci poznać ten proces dokładnie. Transport samochodów z Niemiec to bez wątpienia bardzo duża część światowego transportu samochodów. Niemcy są krajem który eksportuje ogromne ilości nowych i używanych samochodów na cały świat czyniąc przy tym rynek transportu samochodów z Niemiec bardzo obszerny. Sprzedawcy samochodów oraz prywatne osoby z różnych krajów dokonują zakupu pojazdów na Niemieckim rynku motoryzacyjnym. Wiele Państw sąsiadujących z Niemcami bezdyskusyjnie właśnie z tego kraju importuje najwięcej aut różnego rodzaju, ale ten rynek transportowy istnieje również na dużo większe odległości niż mogłoby się wydawać. Niemiecki rynek samochodowy jest bez wątpienia w czołówce światowej motoryzacji i każdy chętnie decyduje się na zakup w tym państwie aut używanych ale również i nowych. Czytając do końca nasz artykuł dowiesz się jak zadbać o proces transportu samochodów z Niemiec żeby był sprawny i bezpieczny oraz jakie czynniki mają wpływ na ceny za tego typu usługę.

Jakie czynniki wpływają na ceny transportu samochodów z Niemiec?


Transport samochodów z Niemiec to zjawisko istniejące od wielu lat i wiele różnych czynników kształtuje jego charakterystykę. Przy organizacji łańcucha dostaw dla samochodów z Niemiec, ale również przy mniejszych przewozach pojedynczych aut czynniki wpływające na cenę tej usługi będą bardzo do siebie zbliżone. Na wysokość ceny za transport samochodów z Niemiec będzie mieć wpływ to jaki rodzaj samochodu chcemy przetransportować, jakie są jego wymiary i waga, ale również to jaka firma przewozowa będzie organizować dla nas ten proces. Gdy przewoźnik dysponuje dużą ilością specjalistycznych pojazdów to ma z pewnością większe możliwości logistyczne i zamawiając transport samochodów z Niemiec w takiej firmie mamy pewność, że koszty naszego przewozu będą zredukowane do minimum. Warto również zadbać o bezpieczeństwo naszego samochodu i sprawdzić polisę OCP firmy transportowej, a dokładnie jej wysokość w jakiej pokrywa zaistniałe w transporcie szkody. Cena transportu samochodów z Niemiec będzie zależała również od odległości na jakiej potrzebujemy przewieźć swój samochód.

Fck-Auto.pl oferuje szybką i darmową wycenę transportu samochodów z Niemiec. Określenie wymiarów i masy auta oraz odleglości trasy jest bardzo proste ponieważ wystarczy przesłać do nas formularz wyceny podając w nim markę i model samochodu oraz miejsca załadunku i rozładunku z kodami pocztowymi, nasz system określi wszystkie parametry Państwa pojazdu, a pracownik naszej firmy sprawdzi odległość trasy oraz możliwości terminowe i w krótkim czasie otrzymasz od nas darmową wycenę swojego transportu. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo naszych usług i ubezpieczamy każdy przewożony przez nas samochód i dlatego mogą Państwo zaufać nam w pełni zlecając transport samochodów z Niemiec naszej firmie. Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów oraz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców którzy zapewniają wykonywanie naszych transportów zgodnie z przepisami drogowymi i w najnowszych standardach. Jeżeli chcesz zlecić nam transport samochodów z Niemiec to przejdź do formularza wyceny i zrób to teraz, a czytając do końca nasz artykuł poznasz obowiązujące na rynku stawki za kilometr i zobaczysz przykładowe ceny różnych transportów.

Jakie są ceny transportu samochodów z Niemiec na małej odległości?


Jeżeli potrzebujemy przetransportować z Niemiec samochód osobowy do wagi 1500 kg na odcinku nie dłuższym niż 400 km to zapłacimy średnio od 1,75 do 2,00 zł za kilometr. Za dystans 200 km zapłacimy średnio 400 zł, a odcinek 400 km to wydatek ok. 700 zł. Różnice w cenach mogą zależeć od lokalizacji w których transport jest wykonywany.

transport samochodów z Niemiec na lawecie

Jakie są ceny transportu samochodów z Niemiec na dużej odległości?


Jeżeli potrzebujemy przetransportować z Niemiec samochód osobowy do wagi 1500 kg na odcinku dłuższym niż 400 km to zapłacimy średnio od 1,25 do 1,75 zł za kilometr. Za dystans 600 km zapłacimy średnio 900 zł, a odcinek 1200 km to wydatek ok. 1500 zł. Transport samochodów z Niemiec na dystansie 2000 km kosztuje średnio 2500 zł. Różnice w cenach zależą od lokalizacji w których transport jest wykonywany.

Ile kosztuje transport samochodów z Niemiec o masie powyżej 1500 kg?


Transport samochodów z Niemiec o masie własnej przekraczającej 1500 kg i mieszczącej się w górnej granicy 2600 kg kosztuje średnio od 2,00 do 3,00 zł za kilometr bez znaczenia czy jest to samochód osobowy czy dostawczy. Transport na dystansie 200 km będzie kosztował 600 zł, a za dystans 400 km zapłacimy 1000 zł. Trasa na odcinku 600 km to wydatek ok. 1500 zł, a dystans 1200 km będzie kosztował ok. 2800 zł. Za dystans 2000 km zapłacimy średnio 4800 zł. Różnice w cenach zależą od lokalizacji w których transport jest wykonywany.

transport samochodów lawet± z Niemiec

Darmowa wycena transportu samochodów

Fck-Auto.pl
Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny