Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Transport samochodów z Holandii

Nie tylko właściciele komisów, ale także osoby prywatne często decydują się na zakup aut za granicą. Przynależność do Unii Europejskiej daje szerokie możliwości korzystania z tej opcji w rozsądnej cenie i bez większych wymogów prawnych. Sam zakup jednak to połowa sukcesu – pozostaje jeszcze wybranie firmy, która zajmie się transportem samochodów z danego państwa do Polski.

Jednym z państw UE, z których najczęściej sprowadza się samochody, jest Holandia. Często można tam znaleźć pojazdy, które mają niewielki przebieg, są bezkolizyjne, a przy tym – w atrakcyjnych cenach. Nie mając jednak samodzielnej możliwości odebrania samochodu czy też kilku pojazdów, warto skorzystać z możliwości firmy, w której ofercie widnieje, m.in. międzynarodowy przewóz pojazdów na lawecie lub lorą.Profesjonalny spedytor pojazdów osobowych – z Holandii do PolskiProponujemy Państwu najlepsze na rynku usługi przewozu aut. Nasza firma od lat zajmuje się transportem międzynarodowym, świadcząc profesjonalną pomoc wszystkim klientom, potrzebującym pewnego spedytora, który dostarczy im zamówiony towar na miejsce szybko i bezpiecznie.Nasi kierowcy to wykwalifikowani i uzdolnieni fachowcy, którzy mają szerokie doświadczenie w podobnych przewozach. To zaś stanowi dla Państwa gwarancję, że zamówione auta dotrą na miejsce w stanie nienaruszonym i możliwie jak najkrótszym czasie.Posiadamy niezbędny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić transport kilku czy nawet kilkunastu samochodów osobowych za jednym razem. W skład naszej floty bowiem wchodzą nie tylko lawety, ale też lory.Gwarancja bezpieczeństwa i najlepszych cenDbamy o to, by każdy organizowany przez nas transport samochodowy dotarł nie tylko szybko do miejsca docelowego, ale przede wszystkim bezpiecznie. Posiadamy nie tylko wszelkie niezbędne uprawnienia, czyniące nasze usługi w pełni legalnymi, ale też i ubezpieczenia, które zabezpieczają interes klienta.Możemy przy tym zaoferować atrakcyjne ceny spedycji. Są one bowiem ustalane z klientem jeszcze przed organizacją całego przedsięwzięcia. Aby zaś skorzystać z usług transportu samochodowego z Holandii do Polski, wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego, w którym należy podać m.in. miejsce odbioru i dostarczenia przewożonych pojazdów. Wtedy też skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, z którym ustalone zostaną szczegóły i warunki.Zachęcamy każdą osobę, którą interesuje przewóz międzynarodowy do kontaktu z naszą firmą. Niezależnie, czy będzie potrzebna lora, czy też wystarczy laweta, zakupione auta błyskawicznie trafią do punktu rozładunku.W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem:
+48 507 137 347.

Zapraszamy do stałej współpracy!

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny