Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Ile zapłacimy za transport samochodów luksusowych?

Transport samochodów luksusowych
Darmowa wycena transportu samochodów

Transport samochodów luksusowych nie będzie znacząco odbiegał cenami od transportu przeciętnych samochodów. Wiele razy organizowaliśmy taki transport przez co mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie i obalimy wszystkie mity z tym związane oraz pomożemy Ci wysłać Twój super samochód w rozsądnej cenie. Nie ma róźnicy czy chcesz przewieźć jeden prywatny samochód, czy handlujesz super autami i potrzebujesz zlecać transport samochodów luksusowych na bieżąco bo w tych dwóch sytuacjach ten artykuł podpowie Ci jak ten temat wygląda w rzeczywistości. Pokażemy Ci, że taki transport nie różni się bardzo od transportu normalnych aut i dzięki tym informacjom zlecisz bezpieczny transport w przystępnej cenie.

Co ma wpływ na cenę za transport samochodów luksusowych?


Bez wątpienia na cenę za transport samochodów luksusowych wpłynie to skąd dokąd chcemy go przetransportować, waga i rozmiary naszego samochodu, ale bardzo ważne będzie też to jaka firma transportowa wykona zlecenie i jaka jest wysokość ich polisy ubezpieczeniowej na transport takich pojazdów. Gdy dokonujemy wyboru firmy przewozowej warto sprawdzić wysokość ich polisy OCP i ważnym aspektem jest również to żeby dana firma specjalizowała się w transporcie samochodów. Organizacja wielu przewozów tego typu pozwala na zmniejszenie kosztów przewozu więc wyspecjalizowana firma z pewnością zaoferuje nam najlepszą cenę i zagwarantuje przy tym pełne bezpieczeństwo podczas transportu.
Fck-Auto ma ogromne doświadczenie w transporcie super samochodów w kraju, ale również na arenie światowej. Gwarantujemy odpowiednie ubezpieczenie, a jego wysokość jest adekwatna do wartości przewożonych pojazdów. Zespół naszych kierowców to fachowcy z długim doświadczeniem przez co gwarantujemy ostrożny załadunek i rozładunek oraz zabezpieczenie samochodów na lawetach spełniające najwyższe standarty. Nasze pojazdy to lawety niskopodwoziowe i dzięki temu możemy załadować wszystkie sportowe samochody o niskim zawieszeniu. Nasza firma jest profesjonalna i oferuje atrakcyjne ceny za transport samochodów luksusowych. Możesz sprawdzić to sam i skontaktować się z nami. Chcesz zlecić nam transport samochodów luksusowych? Darmową wycenę transportu uzyskasz tutaj.

Ile średnio kosztuje transport samochodów luksusowych?


Za transport samochodów luksusowych zapłacimy średnio od 1,50 do 3,00 złotych za kilometr. Różnice w cenach transportu mogą występować w zależności od tego na jakiej trasie będzie się on odbywał i jaka jest dokładna waga samochodu. Za transport auta o masie do 1500 kilogramów na odcinku 200 kilometrów zapłacimy średnio 400 złotych, a transport takiego auta na dystansie 400 kilometrów będzie kosztował około 700 złotych. W przypadku gdy masa pojazdu będzie oscylować w granicach 1500 - 2600 kilogramów to za te poszczególne transporty zapłacimy kolejno 600 złotych i w drugim przypadku 1000 złotych. Transport samochodów luksusowych o masie nie przekraczającej 1500 kilogramów na odcinku 600 kilometrów będzie kosztował średnio 900 złotych, a za trasę o długości 1200 kilometrów zapłacimy średnio 1500 złotych. W sytuacji gdy waga pojazdu mieści się w przedziale 1500 - 2600 kilogramów to za transport zapłacimy średnio 1500 złotych za 600 kilometrów i 2800 złotych za 1200 kilometrów. Jeżeli planujemy wysłać swój samochód w podróż o długości 2000 kilometrów to za wagę do 1500 kilogramów zapłacimy 2500 złotych, a za wagę od 1500 do 2600 kilogramów zapłacimy około 4800 złotych.

Transport samochodów luksusowych na lawecie

Darmowa wycena transportu samochodów

Fck-Auto.pl
Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny