Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Ile kosztuje transport samochodów dostawczych?

Transport samochodów dostawczych
Darmowa wycena transportu samochodów

Dzięki temu, że wykonaliśmy dużą liczbę zleceń przewozu różnego rodzaju pojazdów to transport samochodów dostawczych jest dla nas bardzo dobrze znanym procesem i mamy duże doświadczenie w tym temacie. Podzielimy się z Tobą wiedzą która pozwoli Ci uzyskać atrakcyjne ceny za tę usługę. Nieważne czy chcesz wykonać jeden taki transport, czy prowadzisz firmę która importuje lub eksportuje samochody dostawcze i potrzebujesz zorganizować łańcuch logistyczny na swoje potrzeby ponieważ w obu tych przypadkach ten artykuł z pewnością dostarczy Ci dużo potrzebnych informacji w tym temacie. Wskażemy Ci kilka elementów które mają wpływ na ceny za transport samochodów dostawczych i dowiesz się z jakim wydatkiem będzie się wiązał transport twojego pojazdu.

Co wpływa na cenę za transport samochodów dostawczych?

Na cenę za transport samochodów dostawczych z pewnością wpłynie to na jakiej relacji będzie on przebiegał, jakie będą wymiary i masa pojazdu, ale również to jaka firma zrealizuje to zlecenie. Podczas wyboru przewoźnika radzimy znaleźć firmę która specjalizuje się w transporcie samochodów dostawczych. Wtedy będziemy mieć pewność, że przewóz zostanie zorganizowany w sposób profesjonalny, a cena będzie adekwatna do tego typu usługi. Ważne jest również to żeby firma transportowa dysponowała lawetami odpowiednimi do wagi i rozmiaru przewożonego pojazdu. Profesjonalny przewoźnik gwarantuję bezpieczeństwo, a dzięki nowoczesnym systemom logistycznym oferuje konkurencyjne ceny. Fck-Auto to firma z doświadczeniem przy przewozie samochodów dostawczych. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo podczas realizacji zlecenia. Transport zawsze jest ubezpieczony, a nasi kierowcy to profesjonaliści z długim stażem co zapewnia rozwagę podczas załadunku i rozładunku oraz konkretne zabezpieczenie pojazdu na lawecie. W tej chwili jesteśmy liderami w tej dziedzinie i oferujemy konkurencyjne ceny. Bardzo łatwo możesz to sprawdzić kontaktując się z nami. Chcesz zlecić nam transport samochodów dostawczych? Darmową wycenę swojego transportu uzyskasz tutaj.

Jakie są średnie ceny za transport samochodów dostawczych?

Za transport samochodów dostawczych przyjdzie nam zapłacić średnio od 2,00 do 3,00 złotych za kilometr. Za odcinek 200 kilometrów zapłacimy średnio 600 złotych, a transport na trasie 400 kilometrów będzie nas kosztował średnio 1000 złotych. Jeżeli trasa będzie liczyć 600 kilometrów to cena będzie wynosić około 1500 złotych, a na odcinku 1200 kilometrów będzie to koszt 2800 złotych. Gdy przyjdzie nam przewieźć nasze auto na dystansie 2000 kilometrów to musimy nastawić się na wydatek 4800 złotych. Ceny obowiązują przy transporcie samochodów dostawczych o masie nie przekraczającej 2600 kilogramów i mogą się róźnić w zależności od miejsca wykonywania transportu.

Transport samochodów dostawczych na lawecie

Darmowa wycena transportu samochodów

Fck-Auto.pl
Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny