Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako "RODO". W związku z powyższym informujemy, że korzystamy m.in. z plików cookies oraz innych narzędzi. W niektórych przypadkach mogą być przetwarzane dane osobowe. Informacje te znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację naszej polityki.

OK

Ile kosztuje transport samochodów?

Transport samochodów
Darmowa wycena transportu samochodów

Zrealizowaliśmy ogromną ilość zleceń transportu samochodów z różnych krajów i zdobyliśmy wielkie doświadczenie w tym temacie dzięki czemu możemy podzielić się z Tobą wiedzą która pozwoli Ci uzyskać bardzo korzystne ceny za tę usługę. Jeżeli chcesz przewieźć swój prywatny samochód na lawecie lub gdy prowadzisz firmę która handluje samochodami i potrzebujesz zorganizować proces logistyczny dla swoich dostaw to ten artykuł od podstaw wprowadzi Cię w poszukiwany dziś proces jakim jest transport samochodów i z pewnością dostarczy Ci wiele przydatnych informacji na ten temat. Przedstawimy Ci różne czynniki które mają wpływ na ceny za transport samochodów i dowiesz się jaki budżet będzie Ci potrzebny żeby zrealizować swój transport.

Co wpływa na cenę za transport samochodów?


Na cenę za transport samochodów z pewnością będzie mieć wpływ to na jakiej trasie będzie się on odbywał, jakie będą wymiary i waga samochodu, ale również to jaką firmę transportową wybierzemy do tego zlecenia. Przy wyborze przewoźnika warto sugerować się tym żeby firma transportowa specjalizowała się w transporcie samochodów. Wtedy będziemy częścią większego procesu logistycznego co z pewnością wpłynie na korzystną cenę i jakość usługi. Organizacja transportu wielu samochodów od dużej liczby klientów pozwala na skompletowanie jednego dużego transportu ciężarówką typu Lohr co spowoduje niższe koszty i w rezultacie zapłacimy mniej za transport swojego samochodu. Różnice w cenie mogą być różne, ale szacujemy, że transport samochodów dobrze zorganizowany jest tańszy od standardowych cen średnio o 30%, a w niektórych przypadkach nawet o 50%. Duże znaczenie ma też ilość zlecanych przez nas transportów, przy stałej współpracy możemy liczyć na zniżki cenowe u profesjonalnego przewoźnika.

Fck-Auto jest bez wątpienia liderem w transporcie samochodów na rynku Europejskim oraz poza jego granicami. Gwarantujemy również pełne bezpieczeństwo przy wykonywaniu usług. Każdy przewożony przez nas samochód jest ubezpieczony specjalną polisą na czas transportu, a kierowcy są fachowcami z wieloletnim doświadczeniem co gwarantuje ostrożność podczas załadunku i rozładunku oraz odpowiednie zabezpieczenie samochodu na lawecie. Na ten moment jesteśmy bezkonkurencyjni i możemy zaproponować najlepsze ceny za transport samochodów. Łatwo możesz się o tym przekonać kontaktując się z nami. Chcesz zlecić nam transport samochodów? Darmową wycenę swojego transportu uzyskasz tutaj.

Jakie są średnie ceny za transport samochodów na krótkich dystansach?


Transport samochodów na lawecie

Za transport samochodów na krótkim odcinku zapłacimy średnio od 1,75 do 2,00 złotych za kilometr. Dotyczy to trasy nie dłuższej niż 400 kilometrów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji w której transport będzie wykonywany. Za trasę o długości 200 kilometrów zapłacimy średnio 400 złotych, a transport na odcinku 400 kilometrów będzie nas kosztował średnio 700 złotych. Ceny dotyczą transportu samochodów o masie nie przekraczającej 1500 kilogramów.

Jakie są średnie ceny za transport samochodów na długich dystansach?


Za transport samochodów na długim odcinku zapłacimy średnio od 1,25 do 1,75 złotych za kilometr. Dotyczy to trasy dłuższej niż 400 kilometrów. Za trasę o długości 600 kilometrów zapłacimy średnio 900 złotych, a transport na odcinku 1200 kilometrów będzie nas kosztował średnio 1500 złotych. Za transport samochodów na odcinku 2000 kilometrów zapłacimy średnio 2500 złotych. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji w której transport będzie wykonywany i dotyczą transportu samochodów o masie nie przekraczającej 1500 kilogramów.

Ile kosztuje transport samochodów dostawczych i osobowych o masie od 1500 do 2600 kg?


Za transport samochodów dostawczych i osobowych których waga przekracza 1500 kilogramów i mieści się w górnej granicy 2600 kilogramów zapłacimy średnio od 2,00 do 3,00 złotych za kilometr. Trasa o długości 200 kilometrów będzie kosztowała 600 złotych, a trasa 400 kilometrów kosztuje średnio 1000 złotych. Za trasę 600 kilometrów zapłacimy 1500 złotych, a za 1200 kilometrów zapłacimy 2800 złotych. Gdy odległość wyniesie 2000 kilometrów to koszty przewozu wyniosą 4800 złotych. Ceny mogą się róźnić w zależności od miejsca wykonywania transportu.

Transport samochodów z Niemiec
Darmowa wycena transportu samochodów

Fck-Auto.pl
Poradnik klienta

jest pewnym źródłem informacji dla każdego

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 507 137 347

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że

Zajmujemy się międzynarodowym transportem samochodów i towarów

Nasi kierowcy to doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem

Starannie dbamy o stan naszej floty aby zawsze była pewna i niezawodna

Świadczymy również usługi w ramach spedycji krajowej i międzynarodowej

Nasze usługi logistyczne w transporcie są na najwyższym poziomie

Sprzedajemy również sprawdzone samochody w przystępnych cenach

Znajdziesz u nas zadbane auta z niskim przebiegiem i super okazje cenowe

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju szybkim sposobem online

Nasz skup samochodów to zespół ludzi i sieć pojazdów do transportu aut

Działamy błyskawicznie skupując samochody w każdym stanie technicznym

Możesz skorzystać z darmowej wyceny i dokonać szybkiej sprzedaży auta

Po zakupie auta wpłacimy pieniądze i odbierzemy auto z podanej lokalizacji

Prowadzimy również skup zużytych katalizatorów z różnego rodzaju pojazdów

Możesz dokonać u nas darmowej wyceny i szybko sprzedać swój katalizator

Nasza firma to Twój partner biznesowy z gwarancją jakości i optymalnej ceny